• Masz pytania?
  • Phone +123-456-7890
  • Mail@HealthCoach.com
  • Apple St, New York, NY 10012, USA

Jesteśmy pasjonatkami zdrowego stylu życia. Od wielu lat inspirujemy do zmian, które pozwalają jak najdłużej zachować witalność i zdrowie. Pomagamy ludziom, którzy wiedzą, że zdrowie jest niezbędne do szczęśliwego i pełnego życia, ale nie wiedzą, jak to osiągnąć.

Jesteśmy takie, jak Ty.

Poznaj nasz zespół

Joanna

Szczęśliwa matka, żona, przyjaciółka i liderka.  Uwielbia nowe wyzwania, ale ma zawsze jasno wytyczony cel.  Spełnia marzenia, a jej pomysły są tak odjechane, że w większości się udają. Ma wielkie marzenia i je realizuje. Siła tajfunu. Do szczęścia potrzebuje energii i ludzi wokół siebie. Nie pozwoli skrzywdzić bliskich sobie ludzi. Inspiruje innych do zmian w ich życiu i pomaga im być szczęśliwymi ludźmi.

Anna

Spełniona mama oraz ostoja męża artysty. Z wykształcenia politolog – ze studiów wyniosła to, co wychodzi jej najlepiej, czyli „słowotok”. Uwielbia towarzystwo pozytywnych osób i z takimi realizuje swoje cele. Inspirowanie innych to jej dewiza. Dąży do tego, aby pokazać, że bycie mamą oraz sukces mogą iść w parze, a przy tym pomaga innym oraz dba o najbliższych. W wolnych czasie czyta lub pozuje przed obiektywem.

Kasia

Potrójna mama, pojedyncza żona. Z wykształcenia nauczycielka języka niemieckiego, miłośniczka zdrowego stylu życia. Wrażliwa na krzywdę dzieci, na pozór nieco wyciszona, w rzeczywistości pozytywnie zakręcona. W ludziach ceni sobie wiarygodność i dystans do siebie samego. Realistka, ale i romantyczka. Kocha taniec i śpiew. Wolny czas spędza najchętniej w górach w towarzystwie swojej rodziny. Żyje z przeświadczeniem, że ma misję do spełnienia.

Anka

Zakochana mama i spełniona żona. Rodzina dla niej jest priorytetem, tak samo jak rozwój osobisty i zdrowy styl życia. Inspiruje innych do działania, kolorowego i różnorodnego jedzenia, które uwielbia oraz podróży szczególnie w góry. Po za tym pisze bloga, tworzy fundacje wspierającą kobiety. Zaraża pozytywną energią, powerem i lubi chaos z nutką porządku.

Anna

Szczęśliwa mama i zwariowana żona. Zawsze dąży do celu i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do zrobienia. Lubi mieć wszystko zaplanowane, choć czasem najlepsze rzeczy wychodzą jej na spontanie. Kocha życie, ceni szczerość i pomaganie innym. Uwielbia gotować i odkrywać nowe smaki. Inspiruje ją zdrowy styl życia i sport.

Wartości, którymi się kierujemy

Zdrowie

Zdrowie

Każdy wie, że zdrowie jest najważniejsze, ale większość stawia je na ostatnim miejscu. Czas to zmienić.

Relacje

Relacje

Naszą siłą jest wspólne dążenie do tych samych celów i czerpanie radości z osiągnięć naszych klientów.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za nasze działania, zapewniając klientom najlepszy poziom obsługi.

Uczciwość

Uczciwość

Proponujemy sprawdzone rozwiązania, oparte na wieloletnim doświadczeniu.

Sukces

Sukces

Nasz sukces to sukces naszych klientów, dlatego pomagamy im krok po kroku osiągać cele i sprostać wyzwaniom.

Tradycja

Tradycja

Czas wrócić do korzeni, do zdrowego stylu życia.